Lokma Döktürme Fiyatları

Paylaş
 
[Oy: 1 %: 1]

Günümüze kadar uzanan lokma döktürme geleneği çoğunlukla hayırlı bir iş olduğunda, asker gönderildiğinde, nişan yapıldığında, çocuğunuzun kırkı çıktığında, sünnet töreninde gibi kutlamalarda ya da çok değer verdiğiniz sevdiğiniz bir yakınınızı kaybettiğinizde birlik ve beraberliği dile getirmek için yapılır. Bu güzel etkinliği isterseniz çok kalabalık isterseniz de az bir toplulukla paylaşabilirsiniz.Hayır Lokması ekibi sizlerin isteklerinize göre kalabalık kadrosuyla kusursuz hizmet verebilir. Lokma yapmak basit görünse de miktarını ayarlamak ve kıvamını tutturmak oldukça zordur. Hayır Lokması ekibinde yer alan aşçılarımız tamda sizlerin damak zevkine göre lokma yapımı için malzemeleri ayarlar ve ortaya harika bir lezzet çıkarır. Lokma döktürmeyi çok istiyorsanız ama yapamayacağınızı düşünüyorsanız sizi Hayır Lokmasının efsane lezzeti ile tanıştıralım. Sizlere düşen tek göre tek tıkla bize ulaşmak ya da istediğiniz yerden bir telefonla bizi arayarak isterseniz kalabalık bir toplum için isterseniz az bir topluluk için uygun fiyatlara isteğinize göre sipariş vermek. Her bütçeye göre lokma döktürme fiyatları değişmektedir. Öncelik verdiğimiz konu sizlerin duanızın kabul olması ve bu hayır yolunda sizlere yardımcı olmaktır. İsterseniz 300 kişilik gibi kalabalık bir topluluğa istersiniz 20 kişilik az bir topluluk için lokma döktürün bizim için hiç sizlerin mutluluğu önemli. Hayır lokması olarak İstanbul’un her yerinde bütün bölgelerinde sizler için hizmet vermektedir.

Lokma döktürme fiyatlarımıza isteğinize göre şekil değiştiren lokmalar yani istersen top şeklinde isterseniz de ortası açık yuvarlak bir şekilde lokma döktürebilirsiniz. Lokma herkesin hayır dışında sevdiği bir lezzettir. Lokmalarımız özel tariflerle hazırlanıp az şerbette pişirilerek tadını daha çok lezzetli hale getirdik. Ayrıca lokmalarımızı hafif tadıyla kesinti yapmadan istediğiniz gibi tüketebilirsiniz. Lokma döktürme fiyatlarına istediğiniz şekilde lokma dahil olup yanında tabak çatal bıçak gibi ek malzemeler Hayır Lokması tarafından karşılanır. Lokma döktürme fiyatlarımız oldukça uygun olup son teknoloji ekipmanlar ve profosyonel ekiple sizlere istediğiniz hizmet verilir.

Hayır lokması İstanbul’da istediğiniz her noktaya gelip siz hayır sahipleri adına halka ücretsiz lokma dağıtımı yapılmaktadır. Hayır lokması görseli giydirdiğimiz aracımızı istediğiniz noktaya gelerek üst düzey titizlik önlemi alınarak istediğiniz gibi lokma dağıtımı yapılmaktadır.Hayır Lokması ekibiyle istediğiniz büyüklükte topluluğa lokma dağıtımı yapılmaktadır. 600 kişilik dev ekibimiz ve 100 araç filomuzla geniş organizasyonlarda rahatlıkla hizmet verebiliriz. En büyük özelliğimiz son teknoloji makinelerimizi kullanarak çok seri ve hızlı bir şekilde lokma dökümü yapıyoruz. Sizin ve sevdiklerinizi sağlığı bizler için çok önemli bu yüzden en lezzetli lokmaları çıkaran makinelere sıklıkla bakım yapılır ve hijyenik bir hale getirilir.

Daha fazla bilgi için Hayır Lokması

Bu yazı 1452 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bumerang - Yazarkafe