Cocostar Kurabiye ve Tatlı Tarifleri

Paylaş
 
[Oy: 35 %: 2.6]

Yemeklerin vazgeçilmezi olan tatlılar, hem aile bireyleri hem de misafirler için vazgeçilmezlerin başında geliyor. Özellikle hafif, sağlıklı ve ucuza mal olacak tatlıları yapmak için, sadece anneden kalma tatlı tarifleri yeterli olmuyor. Günümüz kadınlarının en büyük şikâyetleri ise hep aynı tatlıyı yapmak oluyor. Çalışan kadınlarımız için ise işten vakit bulamadıkları ve yorgun geldikleri için kolay yapılabilecek tatlılar, en çok tercih ettikleri tatlıların başında yer alıyor.

Sitenin kuruluş amacı ev hanımlarına, en kolay ve sağlıklı yemek ve tatlı tariflerini, en az malzemeyle ve öncelikle evde bulunan malzemelerle yapma imkanı vermek olarak belirtiliyor. Sitenin ana sayfasında tarifler bölümü altında; aperatifler, bakliyat yemekleri, bebekler ve çocuklar için tarifler, çorba tarifleri, diğer tarifler ( baharat yapımı, reçel yapımı, turşu yapımı ve kış hazırlıkları gibi gerekli ve pratik bilgiler), makarna – pilav tarifleri, salata – meze – kanepe tarifleri, sebze yemekleri, diyet yemekleri ve dolma – sarma tarifleri gibi ev hanımlarının en çok ihtiyaç duydukları çok sayıda tarif bulunuyor. Ayrıca, en çok tutulan yazarlardan gelen birçok tarifle de site tarif çeşitliliğini kullanıcılarına sunuyor.

Kurabiye Tarifleri

Sitenin tatlı tarifleri bölümünde yer alan tatlı ve tuzlu kurabiye çeşitleriyle neredeyse evde yapılabilecek tüm kurabiyelerin bulunduğu tarifler yer alıyor. Tatlı kurabiyelerde un kurabiyesinden mantar kurabiyeye, tuzlu kurabiyelerde ise pastane kurabiyesinden sirkeli simitte kadar çok fazla ve popüler tarifler var. Kurabiye tariflerinde en çok tutulan tariflerin başında, kolay yapımı ile cocostar kurabiye tarifi geliyor. Kurabiye muhteşem görünümü, kolay yapımı ve 20 – 25 dakikalık pişme süresiyle çok rağbet görüyor. Ayrıca cocostar kurabiyenin 20’den fazla yapım şekli de mevcut.

Tatlı Tarifleri

Site tatlı tariflerinde, başka hiçbir yere veya kitaba bakma ihtiyacı duymayacak kadar çok basit tatlılar sunuyor. Çikolatalı tarifler ( kekler, pudingler ve pastalar vb.), her çeşit meyveli dondurma ve dondurmadan yapılan tarifler, geleneksel tatlılar (sütlaç, revani ve aşure vb.), komposto ve hoşaflar ile pasta ve sütlü tatlılar gibi bir çok ana başlığın altında oldukça zengin tatlı çeşitleri kullanıcının beğenisine sunulmuş.

Kullanıcılar İçin Gerekli Her Şey

Sitede tarifler bölümünden başka, yeni ve popüler tariflerin videolu yapımı, günlük ve özel günler için yemek menüleri, sitede yazıları bulunan yazarlar ve özel tarifleri, keşfet bölümü ( günün, haftanın, ayın ve tüm zamanların popüler tarifleri), soru-cevap bölümü, blog (faydalı bilgiler) ile bugün ne pişirsem köşesi bulunuyor.

Detaylı bilgi için; https://www.basittatlitarifleri.com/

Bu yazı 5285 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bumerang - Yazarkafe